Searching...

Jet Butik

Follow
14 Şubat 2017 Salı

Sanal Pets ile oyun oynayarak para kazan

İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazan ! Para Kazandıran Oyun Sanal Pets !! SanalPets Hızlı Gelişme taktiği !!
Merhaba arkadaşlar. Bugün İnternetten oyun oynayarak para kazandıran Sanal Pets oyununu tanıtacağım. Sanal Pets oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse internet üzerinden kedimize hayvanlar alarak bu hayvanların ürettiği Pet Puanları satarak Hem altın ( oyun parası) hemde Pet para, yani para çekebilmemiz için gerekli olan para birimi kazanıyoruz. Ne kadar çok hayvanımız olursa o kadar çok para kazanıyoruz. Her hayvanın ürettiği pet puanları birbirinden farklı ve Sanal pets oyununda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu arada sanal pets oyununda ödeme puanı ve depo sistemi yoktur.Sanal pets oyununu size kısaca bahsettim. Şimdi gelelim sanal pets oyununa başlayıp nasıl para kazanacağımızı detaylıca anlatmaya.
Sanalpets oyunu internet üzerinden para kazanmamızı sağlayan bir hayvan besleme oyunudur. Yapmamız gereken şey kısaca oyundaki 6 farklı hayvan türünü alarak pet puanı toplayıp bu pet puanları satarak hem oyun parası hemde gerçek para kazanmamızı sağlıyoruz.


Sanal pets oyununa kayıt olduktan sonra sistem size 1 adet Balık ve 500 altın hediye etmektedir. Bu balık bize saat başı 90 Pet punı kazandırmaktadır. Yani oyuna başladığınızdan itibaren oyundan para kazanmaya başlayabiliriz. Sanal pets oyununda oyuna başladıktan sonra yapmamız gereken şey ise daha hızlı gelişmek adına sol taraftaki menüden "Bonus Altın" yazan yere tıklayıp her 2 saatte bir bonus altınımızı almamız gerekmekte. Bu bonus altın bize her 2 saatte bir 5 ile 10 altın arasında bir altın vermekte. Bu bonusu günde en az 6 defa kullandığınızı düşünürsek ekstra olarak 45 altın civarında her gün ekstra altın kazanmış olacaksınız. Yani Sanalpets oyununa kayıt olduktan sonra ilk gün 500 altın bizde vardı. İlk gün 45 altın bonustan aldık, ertesi gün yine ortalama 45 altın aldığımızı varsayarsak 500 altın da bizde vardı 590 altınımız oldu. Balık da 24 saat te bize 28.8 altın kazandırıyor. Ayrıca 7.5 de pet para kazandırıyor, toplarsak 618.8 altınımız oluyor ve 1 balık ücreti de 600 altın. Yani bir adet daha balık alabiliriz. 2. günümüzde 2. balığımızı aldık. bundan sonra 2 balık bize her saat 180 pets puan kazanıyoruz.Bu linki tıklayarak siteye gidebilirsiniz .sanalpets

0 yorum yaz:

Yorum Gönder

yorumunuzu buraya yazabilirsiniz

reklam

Aliexpress TR
!!! 10Sn Sonra Kapanacak...Kapat !

Google+ Followers

email listemize katıl

 
Back to top!
Örnek Flash Reklam